Showbiz

Emri i fituesit të këtij viti? Të gjithë pjesëmarrësit në Festivalin e RTSH-së në një video

Ndryshe nga çdo vit tjetër këtë herë risia është prej tek regjizorja e deri tek moderatorja, me në krye Vera Grabockën dhe Alketa Vejsiun.
Featured image of article: Emri i fituesit të këtij viti? Të gjithë pjesëmarrësit në Festivalin e RTSH-së në një video Elvana Gjata

TIRANË- Teksa kemi hyrë tashmë në muajin dhjetor nuk na ndajnë edhe ditë nga festivali i Këngës në RTSH.

Ky është edhe edicioni i 58-të i cili do të mbahet në datat 19, 20 dhe 22 dhjetor.

Ndërkohë sëfundmi RTSH, ka publikuar edhe një video ku tregon të gjithë këngëtarët pjesamrrës nga Olta Boka tek Elvana Gjata.

Ndryshe nga çdo vit tjetër këtë herë risia është prej tek regjizorja e deri tek moderatorja, me në krye Vera Grabockën dhe Alketa Vejsiun.

Krahas videos RTSH shkruan: 𝗘𝗱𝗶𝗰𝗶𝗼𝗻𝗶 𝗶 𝟱𝟴-𝘁𝗲̈ 𝗶 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘃𝗮𝗹𝗶𝘁 𝘁𝗲̈ 𝗞𝗲̈𝗻𝗴𝗲̈𝘀 𝗻𝗲̈ 𝗥𝗮𝗱𝗶𝗼 𝗧𝗲𝗹𝗲𝘃𝗶𝘇𝗶𝗼𝗻𝗶𝗻 𝗦𝗵𝗾𝗶𝗽𝘁𝗮𝗿!
Tradita e fundvitit edhe këtë dhjetor në festën më të madhe të muzikës 🎼🎹 Shënoni datat: 19, 20 dhe 22 dhjetor!
Një kast i jashtëzakonshëm – në një edicion spektakolar.

A.C/Dosja.al

Shto Koment