Aktualitet

EMRI/ Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën 38-vjeçari shqiptar

Sipas informacioneve shqiptari 38-vjeçar Aleksandër Zhidro nga Korça që po drejtonte makinën ka humbur kontrollin dhe është përplasur për vdekje.
Featured image of article: EMRI/ Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën 38-vjeçari shqiptar Foto ilustruese

GREQI- Një aksident i rëndë ka ndodhur dot në Greqi, ku ka humbur jetën një 38-vjeçar shqiptar. Sipas informacioni aksidenti ka ndodhur ka ndodhur në orët e para të mëngjesit dhe aksidenti fatal ka ndodhur në autostradën e vjetër në Chania-Kissamos.

Sipas informacioneve shqiptari 38-vjeçar Aleksandër Zhidro nga Korça që po drejtonte makinën ka humbur kontrollin dhe është përplasur për vdekje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ai është dërguar në spitalin e qytetit të Hanias ku dhe është konfirmuar vdekja e tij. Autoritetet po hetojnë shkaqet e aksidentit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment