Aktualitet

EMRAT/ Zbuohen identitetet e personave të plagosur gjatë aksidentit në Sarandë

Migert Gumeni është drejtuesi i motoçikletës ndërsa Majko është drejtuesi i automjetit. 
Featured image of article: EMRAT/ Zbuohen identitetet e personave të plagosur gjatë aksidentit në Sarandë Foto nga ngjarja

SARANDË- Migert Gumeni dhe Dino Majko janë 2 personat e përfshirë në aksidentin në lagjen numër 3 të Sarandës pasditen e sotme. Migert Gumeni është drejtuesi i motoçikletës ndërsa Majko është drejtuesi i automjetit.

Pas aksidentit, të dy të plagosurit janë transportuar në spitalin e Sarandës, ndërkohë që më vonë për shkak të goditjeve të marra në kokë, Gumeni është transportuar me helikopter në Tiranë për të marrë mjekim më të specializuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aksidenti ndodhi në lagjen numër 3 të Sarandës, pasditën e sotme, ku një makinë dhe një motoçiklet u përplasën me njëra-tjetrën.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment