Aktualitet

EMRAT/ Zbardhen identitetet, këta janë dy personat që u kapën me bomba me telekomandë në Lezhë

Mësohet se të arrestuarit janë Mariglen Gruda, 30 vjeç dhe Erol Çiçi, 33 vjeç, të dy banues në Durrës dhe të dënuar më parë.
Featured image of article: EMRAT/ Zbardhen identitetet, këta janë dy personat që u kapën me bomba me telekomandë në Lezhë

LEZHËDosja.al ka zbardhur emrat e dy personave që u kapën me dy bomba me telekomandë.

Mësohet se të arrestuarit janë Mariglen Gruda, 30 vjeç dhe Erol Çiçi, 33 vjeç, të dy banues në Durrës dhe të dënuar më parë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dy të rinjtë, u kapën në Rrethrrotullimin e Shëngjinit, teksa tentonin të trafikonin dy bomba me telekomandë. Ata ishin nisur drejt Malit të Zi.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment