Showbiz

Emocionohen të gjithë dasmorët! Vajza e Stefi Priftit përlot të motrën me surprizën më të bukur (VIDEO)

Një këngë kushtuar motrës së saj, vajza e Stefi Priftit i dhuroi surprizën e ëndërruar Marias në ditën e dasmës.
Featured image of article: Emocionohen të gjithë dasmorët! Vajza e Stefi Priftit përlot të motrën me surprizën më të bukur (VIDEO) Stefi Prifti bashlë me vajzat e tij.

TIRANË– Stefi Prifti martoi vajzën e tij Maria në një dasmë tradicionale. Të pranishëm miq e kolegë të Stefit, dasma u shoqërua me një atmosferë të ndezur gjatë gjithë darkës së organizuar në një nga hotelet më të njohura dhe luksoze në kryeqytet.

Motra e Marias, kishte organizuar një suprizë që përloti të motrën në ditën e saj më të bukur. Një këngë dedikuar asaj, të cilën e këndoi me shumë emocion në dasmë, vajzat e Stefi Priftit emocionuan të gjithë dasmorët.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

🌟🌟e mija ju , na kenaqet e na emocionuat aq shume , ju motrat e pandara ! 💋💋Ju dua shume Joana e Maria ! Gjithe te mirat e kesaj bote ju uroj me shpirt ❤️❤️!

A post shared by Enada At’Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment