Showbiz

Emocionohen të gjithë dasmorët! Vajza e Stefi Priftit përlot të motrën me surprizën më të bukur (VIDEO)

Një këngë kushtuar motrës së saj, vajza e Stefi Priftit i dhuroi surprizën e ëndërruar Marias në ditën e dasmës.
Featured image of article: Emocionohen të gjithë dasmorët! Vajza e Stefi Priftit përlot të motrën me surprizën më të bukur (VIDEO) Stefi Prifti bashlë me vajzat e tij.

TIRANË– Stefi Prifti martoi vajzën e tij Maria në një dasmë tradicionale. Të pranishëm miq e kolegë të Stefit, dasma u shoqërua me një atmosferë të ndezur gjatë gjithë darkës së organizuar në një nga hotelet më të njohura dhe luksoze në kryeqytet.

Motra e Marias, kishte organizuar një suprizë që përloti të motrën në ditën e saj më të bukur. Një këngë dedikuar asaj, të cilën e këndoi me shumë emocion në dasmë, vajzat e Stefi Priftit emocionuan të gjithë dasmorët.


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment