Showbiz

Emisioni i nis në 7 të mëngjesit, Ori Nebiaj tregon momentin e sikletshëm: Bëri telefoni ‘update’, s’më ra alarmi, kolegët qeshnin

Ndër të tjera Ori ka treguar një moment të sikletshëm që i ka ndodhur gjatë punës në “Top Channel”, kur nuk i ka rënë alarmi dhe ka mbetur vonë për punë.
Featured image of article: Emisioni i nis në 7 të mëngjesit, Ori Nebiaj tregon momentin e sikletshëm: Bëri telefoni ‘update’, s’më ra alarmi, kolegët qeshnin Ori Nebiaj

TIRANË- Moderatorja e njohur e emisiomit të mëngjesit ‘Wake Up’, Ori Nebiaj në një intervistë të dhënë sëfundmi për revistën “Class”, ka treguar ka folur për jetën e saj private, e kryesisht për jetën profesionale, dhe marrëdhëniet me kolegët.

Ndër të tjera Ori ka treguar një moment të sikletshëm që i ka ndodhur gjatë punës në “Top Channel”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pytjes: A ka ndodhur ndonjëherë që të mos e kesh dëgjuar alarmin dhe nuk je zgjuar për në punë?-moderatorja i është përgjigjur: Po. Madje e kam treguar dhe live kur ka ndodhur. Aq sa kolegët, gjithnjë qeshin me sportivitetin me të cilin unë tregoj se çfarë ka ndodhur. Unë i urrej gënjeshtrat dhe justifikimet. Nuk di ta bëj, qoftë dhe kur jam live në transmetim. Alarmi i telefonit ka qenë një rast i tillë, një nga ato netët kur telefoni bën update, dhe mua më del gjumi në 7, qoftë edhe pa alarm, ama kjo është vonesë e madhe në punën time. E sheh e gjithë Shqipëria.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment