Showbiz

“Ëmbëlsira e nanës”, Gjiko dhe Elita festojnë ndryshe festat e fundvitit (FOTO+VIDEO)

Edhe personazhet e famshëm përmes postimeve në rrjetet sociale kanë treguar sesi e kanë dekoruar shtëpinë e tyre.
Featured image of article: “Ëmbëlsira e nanës”, Gjiko dhe Elita festojnë ndryshe festat e fundvitit (FOTO+VIDEO) Gjiko, Elita dhe Zëri

PRISHTINË– Tashmë jemi zyrtarisht  në festat e fudvitit, dhe çdo kush ka nisur me zbukurimet e pemës dhe shtëpisë, për të sjellë atë magjinë e festave.

Edhe personazhet e famshëm përmes postimeve në rrjetet sociale kanë treguar sesi e kanë dekoruar shtëpinë e tyre.

Së fundmi ka qenë një ndër çiftet më të  dashur për publikun shqiptar, Gjiko dhe moderatorja e njohur, Elita  Rudi që sëbashku me djalin e tyre, Zërin kanë rregjistruar disa momente të  bukura nga festat e fundvitit. Kjo është edhe hera e parë që çifti feston me një anëtar të ri këto festa, e ku  ka më bukur sesa   me djalin e tyre  Zërin.

Përkrah postimeve që ka publikuar në Instagarm Elita shkruan: Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzeqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️🍇🍒🍭🍩🧁🍰🍧) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite 🌷 #myforeverteam.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzeqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️🍇🍒🍭🍩🧁🍰🍧) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite 🌷 #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

A.C/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment