Sport

Elseid Hysaj pranë largimit nga Napoli, agjenti i lojtarit zbulon skuadrën e re

Agjenti i lojtarit, Giuffredi, ka patur një takim dje në Torino me drejtorin e klubit, Vagnati
Featured image of article: Elseid Hysaj pranë largimit nga Napoli, agjenti i lojtarit zbulon skuadrën e re Elseid Hysaj

NAPOLI– Elseid Hysaj mund të largohet nga Napoli dhe ky lajm nuk është thashethem. Mbrojtësi mund të transferohet te Torino aty ku skuadra “granta” po e pret futbollistin shkodran. “Tuttosport” por edhe mediat pranë klubit të Napolit shkruajnë se trajneri i ri i skuadrës Giampolo e ka vendosur Hysajn në objektivin konkret.

https://www.iamnaples.it/primo-piano/il-torino-punta-hysaj-ieri-lagente-ha-incontrato-il-dirigente-granata-vagnati/

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Agjenti i lojtarit, Giuffredi, ka patur një takim dje në Torino me drejtorin e klubit, Vagnati, ku është folur për të ardhmen e shkodranit. Palët janë dakord që kalimi të realizohet sa më shpejt.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment