Sport

Elseid Hysaj “djeg shaminë” në Kalanë e Rozafës, luks i shfrenuar në ceremoninë madhështore

Në disa foto të publikuara, ai shihet teksa vjen bashkë me partneret e tij në mes të skenës, duke kërcyer të dy bashkë.
Featured image of article: Elseid Hysaj “djeg shaminë” në Kalanë e Rozafës, luks i shfrenuar në ceremoninë madhështore Dasma e Hysajt

SHKODËR- Elseid Hysaj dhe partnerja e tij, Fiorenza Lestakaj, kanë kurorëzuar lidhjen e tyre në dasmën që po zhvillojnë sot në Shkodër. Ata po zhvillojnë një festë të madhe në Kalanë e Rozafës.

Në disa foto të publikuara, ai shihet teksa vjen bashkë me partneret e tij në mes të skenës, duke kërcyer të dy bashkë.

Ndërkohë, në pamje të tjera të postuara në rrjetet sociale shihet edhe skena dhe ambienti i kalasë, i kuruar deri në detaje.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment