Showbiz

Elita Rudi në pritje të ëmbël? Videoja me barkun e rrumbullakosur ‘tërbon’ rrjetin deri kur….Gjiko nxjerr kokën!

VIDEO
Në një postim në Instagram, shihet Elita e shtrirë, me djalin e saj Zëri pranë dhe me barkun e rrumbullakosur. Kjo gjë, të lë të kuptosh se Elita është shtatzënë për herë të dytë dhe sërish në pritje të ëmbël.
Featured image of article: Elita Rudi në pritje të ëmbël? Videoja me barkun e rrumbullakosur ‘tërbon’ rrjetin deri kur….Gjiko nxjerr kokën! Elita Rudi

TIRANË– Elita Ruti dhe Gjiko kanë futur në dyshime rrjetin me anë të një videoje që kanë publikuar në rrjetet sociale.

Në një postim në Instagram, shihet Elita e shtrirë, me djalin e saj Zëri pranë dhe me barkun e rrumbullakosur. Kjo gjë, të lë të kuptosh se Elita është shtatzënë për herë të dytë dhe sërish në pritje të ëmbël.

Por kjo gjë vazhdon, deri në momentin që….Gjiko nxjerr kokën nga ku e kishte future, poshtë bluzës së Elitës.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

👶🏻👶🏻

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Kjo pjesë u ka dhënë fund dilemave, moderatorja nuk është në pritje të ëmbël, për momentin.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment