PolitikeVirale

Elisa Spiropali ndan mesazhin nga…”Zoti”: Nëse thoni diçka pa lidhje, e më pas e mbroni, i keni bërë dy gabime

Në rrjetin e saj social, Twitter, ministrja e kabinetit të kryeministrit Edi Rama ka ripostuar një status nga faqja "Zoti".
Featured image of article: Elisa Spiropali ndan mesazhin nga…”Zoti”: Nëse thoni diçka pa lidhje, e më pas e mbroni, i keni bërë dy gabime Elisa Spiropali

TIRANË– Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka ndarë një komunikim të “Zotit”. Në rrjetin e saj social, Twitter, ministrja e kabinetit të kryeministrit Edi Rama ka ripostuar një status nga faqja “Zoti”.

Nëse thoni diçka pa lidhje dhe më pas e mbroni duke thënë se keni të drejtë ta thoni, tani keni thënë dy gjëra pa lidhje,”-thuhet në postimin e shpërndarë nga ministrja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Ripostimi i ministres

Faqja me emrin provokativ është e njohur në rrjet për komentet satirike, e cila pretendon se u jep njerëzve perspektiva zbavitëse hyjnore. Madje shumë herë është fshirë për shkak të postimeve që shumë persona i kanë cilësuar si ofenduese. Me kë ta ketë pasur këtë mesazh vallë ministrja?

(k.m/dosja.al)

Shto Koment