Showbiz

Elisa Spiropali merr propozimin surprizë në studio, i thotë ‘PO’ aktorit që iu gjunjëzua

E ftuar në “Shiko Kush LUAN”, Spiropali ka pasur përballë saj, të gjunjëzuar, aktori Irgen Çela, i cili e ka propozuar.
Featured image of article: Elisa Spiropali merr propozimin surprizë në studio, i thotë ‘PO’ aktorit që iu gjunjëzua Foto nga studioja

TIRANË– Elisa Spiropali është vënë përballë një propozimi për martesë, ku për shkak të audiencës, është ‘detyruar’ të thotë ‘PO’. E ftuar në “Shiko Kush LUAN”, Spiropali ka pasur përballë saj, të gjunjëzuar, aktori Irgen Çela, i cili e ka propozuar.

Ministrja pranoi dhe dyshja u ‘kurorëzuan’ nga Irgen Çela. Në skenë u krijuan edhe çifte të tjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në total u krijuan katër çifte. Anxhela dhe Flor Binaj i thanë “PO” njëri-tjetrit, por Florit i tha “PO” edhe moderatorja e sportit Lei Kraja. Irgen Çelës (Xhodës) i tha “PO” Spiropali, ndërsa Don Xhonit i tha “PO” këngëtarja Diona Fona.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment