Politike

“Spiropali, eja gjuaje një top”, Rama sfidon ministrat në basketboll, Ahmetaj shënon me të tretën

VIDEO
Teksa pa nga afër ambientet e palestrës, Rama nuk u largua pa luajtur basketboll me Elisa Spiropalin dhe Arben Ahmetajn. 
Featured image of article: “Spiropali, eja gjuaje një top”, Rama sfidon ministrat në basketboll, Ahmetaj shënon me të tretën Edi Rama dhe Elisa Spiropali

TIRANË-Kryeministri Rama gjatë  inspektimit në  shkollën e rindërtuar “Ramazan Subashi” në Marikaj, ku dhe nuk ka hezituar të shkojë dhe te palestra.

Teksa pa nga afër ambientet e palestrës, Rama nuk u largua pa luajtur basketboll me Elisa Spiropalin dhe Arben Ahmetajn.

Siç shikohet në video, kreu i qeverisë ka shëuar dy kosha, ndërsa i është drejtuar edhe Spiropalit që të gjuajë një top. Ministrja me shaka pasi ka kapur topin në dorë, ka thënë se është volejbolliste.

Arben Ahmetaj: Palestra ka qenë sfidë inxhinierike. Ka filluar në qershor dhe parashikohej të përfundonte në 9 dhjetor por ka kaluar përtej afatit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edi Rama: Spiropali hajde gjuaje një top

Elisa Spiropali: Unë?! Unë jam volejbolliste (qesh).

(A.k.dosja.al)

Shto Koment