Showbiz

Eliona Pitarka ndahet nga i dashuri? Aktorja: Nuk më përmbush askush, ja dal vetëm

Por ajo që e ka marrë vëmendjen e publikut nga kjo foot ka qenë shprehja që aktorja ka lënë krahas saj.
Featured image of article: Eliona Pitarka ndahet nga i dashuri? Aktorja: Nuk më përmbush askush, ja dal vetëm Eliona Pitarka dhe i dashuri

TIRANË– Aktorja Eliona Pitarka ka publikuar së fundmi një foto ku shihet teksa pozon në rrugë e veshur mjaft thjesht. Por ajo që e ka marrë vëmendjen e publikut nga kjo foot ka qenë shprehja që aktorja ka lënë krahas saj.

“Ajo nuk mbështetet në askënd sepse e ka kuptuar që askush nuk mund t’i përmbush nevojat e saja aq mirë sa ajo vetë. Ajo e respekton dhe i beson vetes aq shumë sa për të arritur e vetme gjithçka që dëshiron,”- shkruan Eliona krahas fotos duke lënë të nënkuptohet se diçka nuk po shkon siç duhet në jetën e saj private.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pitarka prej disa mkohësh është shrehur se ndodhet në një lidhje stabël, identitetin e të cilit ka preferuar ta mbajë larg publikut, por Icon Style zbuloi foton e djalit.

Aktorja aktualisht po merret me programin “Klanifornia” dhe po konkuron në “Dance with me”. Vetëm para disa netësh, Eliona i dedikoi një kërcim të dashurit të saj, por mesa duket gjërat nuk janë më njësoj.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment