Virale

Eliona dhe Sara/ Zbulohen protagonistet e sherrit që ‘tërboi’ Jalën, vajzat me tatu në vende intime që ekspozojnë gjoksin dhe të pasmet me tanga në rrjetet sociale, mund të kenë bërë paqe

Një faqe në rrjetet sociale, që shpërndau videon e dy vajzave teksa ziheshin për flokësh dhe ofendonin njëra-tjetrën me fjalë nga më të ndryshmet, shkruan se vajzat janë pikërisht Sara dhe Eliona.
Featured image of article: Eliona dhe Sara/ Zbulohen protagonistet e sherrit që ‘tërboi’ Jalën, vajzat me tatu në vende intime që ekspozojnë gjoksin dhe të pasmet me tanga në rrjetet sociale, mund të kenë bërë paqe Eliona dhe Sara

JALË– Sara dhe Eliona, ashtu siç kanë vendosur dy vajzat të njihen përmes profileve të tyre në Instagram, janë dy protagonistet e sherrit, që vetëm një ditë më parë, ‘tërboi’ Jalën. Një faqe në rrjetet sociale, që shpërndau videon e dy vajzave teksa ziheshin për flokësh dhe ofendonin njëra-tjetrën me fjalë nga më të ndryshmet, shkruan se vajzat janë pikërisht Sara dhe Eliona.

“Gocat e ndershme, Sara_sar_98 dhe eliona.mia,”- shkruan faqja në fjalë për protagonistet e sherrit në një nga lokalet buzë detit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mirëpo, me një vështrim në faqet e vajzave në fjalë, shohim se Sara dhe Eliona, e ndjekin njëra-tjetrën në rrjetet sociale, duke na bërë të mendojmë se mund të kenë bërë paqe. Të dyja, siç shihet edhe nga fotot ekspozojnë gjoksin, tatuazhet në vende intime dhe të pasmet me tanga në rrjetet sociale, duke vërtetuar kështu se u pëlqen ekspozimi.

Sherri u bë publik një ditë më parë, vajzat u shfaqën në një video, të filmuar në një nga baret buzë detit në Jalë, duke sharë dhe duke kapur njëra-tjetrën nga flokët.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “Eliona dhe Sara/ Zbulohen protagonistet e sherrit që ‘tërboi’ Jalën, vajzat me tatu në vende intime që ekspozojnë gjoksin dhe të pasmet me tanga në rrjetet sociale, mund të kenë bërë paqe

  1. Gazete bundrash jeni bere

Shto Koment