Showbiz

Eli Fara vesh ‘tangat’ mbrapsh, detajet që po bëjnë xhiro në rrjet (FOTOT)

Eli Fara ka zgjedhur të veshë disa bluza që kanë një pjesë në bust, që duket si të ishin të brendshme.
Featured image of article: Eli Fara vesh ‘tangat’ mbrapsh, detajet që po bëjnë xhiro në rrjet (FOTOT) Këngëtarja, Eli Fara.

TIRANË– Këngëtarja Eli Fara, është ndër femrat më të komentuara në showbiz, për pamjen e saj fizike që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet ikin. Po aq e bukur si në fillimet e saj, Eli Fara tërheq vëmendjen me fizikun e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, kësaj radhe, një detaj që të jep përshtypjen e gabuar, është vënë re në veshjet e saj, dhe po bën xhiron në rrjet. Duket sikur këngëtarja të ketë veshur të mbathurat nga koka, në bust. Në formën e të brendshmeve seksi, fotot përcjellin një tjetër përshtypje në veshjet e Eli Farës.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment