Sport

El Sharaawy zbulon tre lojtarët më të mirë me të cilët ka luajtur

Zgjedhje interesante prej tij. Me siguri, 90% e lexuesve tanë janë dakord me të
Featured image of article: El Sharaawy zbulon tre lojtarët më të mirë me të cilët ka luajtur El Sharaawy

Stephan El Sharaawy, aktualisht lojtar te Shangai Shenua në Kinë, së fundmi ka dhënë një intervistë në Sky Sport. Ai ka folur për tema të ndryshme, por Dosja.al ju përcjell njërën nga përgjigjet e tij më interesante, atë për lojtarët më të mirë me të cilët sulmuesi i talentuar ka luajtur në karrierën e tij.

“Kam luajtur me shumë yje, por po zgjedh nga një lojtar për secilin ekip ku kam qenë. I pari është Zlatan Ibrahimovic, kur isha te Milani. I dyti Francesco Totti te Roma dhe i treti Kylian Mbappe kur luanim bashkë te Monaco”, ka thënë El Sharaawy.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Zgjedhje interesante prej tij. Me siguri, 90% e lexuesve tanë janë dakord me të.

Shto Koment