Aktualitet

Ekzekutuan të riun me breshëri plumbash, identifikohet një nga autorët

Sipas burimeve nga blutë e Tiranës mësohet se deri tani autor për atentati dyshohet të jetë shtetasi D.A.
Featured image of article: Ekzekutuan të riun me breshëri plumbash, identifikohet një nga autorët Pamje nga vendi i ngjarjes

TIRANË- Policia pas provave të shumta të mbledhura në vendin e ngjares ka mundur që të zbulojë një nga autorët e ngjares së rëndë që ndodhi sot në Tiranë.

Sipas burimeve nga blutë e Tiranës mësohet se deri tani autor për atentati dyshohet të jetë shtetasi D.A.

Emri i tij i plotë nuk bëhet i ditur, pasi ngjajra është në hetim e sipër dhe mund të kemi rrjedhje të informacionit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një atentat mafioz ka ndodhur sot në mbrëmje në Tiranë. Është ekzekutuar brenda makinës së tij, Santiago Malko, ish-punonjës policie. Malko është qëlluar disa herë në ecje dhe më pas me një plumb në kokë nga afër. Autorët e kanë njdekur për disa qindra metra dhe më pas i kanë prerë rrugën. Pas ngjarjes është gjetur dhe makina e autorëve e djegur në fshatin Ferraj.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment