Aktualitet

Ekzekutim mafioz në Vlorë, vriten dy persona në ‘Ujë të Ftohtë’, një i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Vlorës, në zonën e njohur si “Uji i ftohtë”, ku pas një breshëri me armë mësohet se 2 persona kanë mbetur të vdekur dhe një tjetër është i plagosur rëndë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burime për Dosja.al, shprehen se mbi viktimat A. Rexho dhe A. Hasani janë zbrazur dy karikatorë. Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë lajmëruar policinë, e cila është vënë në ndjekje të autorëve.

Shto Koment