Bota

Ekspertët tregojnë çfarë biseduan Harry dhe William në funeralin e Princit Philip: Ishte pikërisht ashtu siç e donte ai

Një specialist i leximit të gjuhës trupore analizoi bisedën që ata shkëmbyen pas përfundimit të ceremonisë mortore.
Featured image of article: Ekspertët tregojnë çfarë biseduan Harry dhe William në funeralin e Princit Philip: Ishte pikërisht ashtu siç e donte ai Princ William dhe Princ Philip

BRITANI– Gjatë funeralit të Princ Philip e gjithë vëmendja u drejtua te raporti i dy vëllezërve, Princ Harryt dhe William.

Një specialist i leximit të gjuhës trupore analizoi bisedën që ata shkëmbyen pas përfundimit të ceremonisë mortore.

Sipas express.uk, Princi William i tha vëllait të tij gjatë funeralit të gjyshit të tyre se ceremonia ishte “e përsosur”, dhe Harry u përgjigj se “ishte pikërisht ashtu siç e donte ai”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ceremoni absolutisht e mrekullueshme dhe çfarë muzike”,- u përgjigj William.

Marrëdhënia e tyre dukshëm pati një krisje pasi intervistë së Harryt bashkë me gruan e tij Meghan Markle me moderatoren Oprah Winfrey.

(d.a/dosja.al)

Shto Koment