Showbiz

Einxhel Shkira tregon ngjashmërinë e frikshme me Angeline Jolie, fansat e ‘mbysin’ me mesazhe: Po vazhduat kështu do përfundoj tek berberi

FOTO
Me flokët e kapura dhe me nje filtër që ia bën sytë ngjyrë blu, Einxheli i ka surprizuar të gjithë, teksa ka dalë versioni shqiptar i Jolie.
Featured image of article: Einxhel Shkira tregon ngjashmërinë e frikshme me Angeline Jolie, fansat e ‘mbysin’ me mesazhe: Po vazhduat kështu do përfundoj tek berberi Angelina Jolie dhe Einxhel Shkira

TIRANË– Moderatorja Einxhel Shkira i ka surprizuar te gjithë teksa me anë të disa fotove ka treguar se sa shumë ngjan me yllin e Hollywood, Angelinë Jolie.

Në instastory, me flokët e kapura dhe me nje filtër që ia bën sytë ngjyrë blu, Einxheli i ka surprizuar të gjithë, teksa ka dalë versioni shqiptar i Jolie. Pas këtyre postimeve, kanë qenë vetë ndjekësit e moderatores që ia kanë vënë në duke këtë ngjashmëri, saqë edhe Shkira e ka menduar qethjen e flokëve.

“Po vazhduat kështu, do përfundoj tek berberi nesër,”- shkruan moderatorja teksa publikon mesazhet e shumta. Nuk do dukej keq apo jo?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Einxhelit ne Instagram

A.C/Dosja.al

Shto Koment