Politike

‘Ëhë, fut reklama aman’/ Bumçi nuk bindet, përplaset me Ndrecën për Berishën dhe udhërin e Biden, socialisti: Si mo s’ka lidhje? (Vasili shuan debatin)

VIDEO
Në emisionin "Open" të dy janë përplasur edhe pse jo përballë njëri-tjetrit në studio. Ndreca u shpreh se ka pasur një lidhje mes "non gratës" së ish-kryeministrit Sali Berisha, ndërsa Bumçi e ka kundërshtuar.
Featured image of article: ‘Ëhë, fut reklama aman’/ Bumçi nuk bindet, përplaset me Ndrecën për Berishën dhe udhërin e Biden, socialisti: Si mo s’ka lidhje? (Vasili shuan debatin) Pamje nga emisioni

TIRANË– Përplasje mes Aldo Bumçit dhe Plarent Ndrecës për urdhërin ekzekutiv të nxjerrë nga presidenti i Amerikës, Joe Biden për Ballkanin Perëndimor. Në emisionin “Open” të dy janë përplasur edhe pse jo përballë njëri-tjetrit në studio. Ndreca u shpreh se ka pasur një lidhje mes “non gratës” së ish-kryeministrit Sali Berisha, ndërsa Bumçi e ka kundërshtuar.

PJESË NGA BISEDA:

Plarent Ndreca: A je në Shqëipëri mo? Se ka një muaj…

Andi Bushati: Tamam! *qesh. Fut reklama aman! Ëhë

Plarent Ndreca: O zoti Bumçi nuk thashë që urdhëri i dytë është bërë për Sali Berishën dhe as vetëm për Shqipërinë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aldo Bumçi: A jemi në rregull atëherë!

Plarent Ndreca: Thashë që ka bërë vendim individual me Berishën, a do me kuptu? Më lër të flas. Ta mbaroj mo zotëri. SHBA ka bërë akt individual ndaj Berishës, por i përmend shkeljet në urdhërin e dytë.

Aldo Bumçi: Nuk ka asnjë lidhje.

Plarent Ndreca: Po si mo nuk ka asnjë lidhje.

Eni Vasili: Nuk do e bindësh dot.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment