Showbiz

“Eglit i iku truri ” Olsi Bylyku tregon xhelozitë e të dashurës për modelen e klipit: Ishte e bukur, më tha qetësohu pak…

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, Olsi ka treguar se Egli është bërë xheloze gjatë xhirimeve të klipit “Diablo” dhe shkak ka qenë një modele bukuroshe, me të cilën ai do të kërcejë.
Featured image of article: “Eglit i iku truri ” Olsi Bylyku tregon xhelozitë e të dashurës për modelen e klipit: Ishte e bukur, më tha qetësohu pak… Olsi Bylyku, Egli

TIRANE– Aktori i njohur Olsi Bylyku dhe e dashura e tij Egli janë një ndër çiftet më të komentuar nga publiku shqiptar. Njerëzit janë kuriozë të dinë detaje nga marrëdhënia e tyre.

Ka qënë Olsi ai i cili ka treguar se dhe lidhja e tyre ashtu si e të gjithëve ka xhelozitë e vogla.

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, Olsi ka treguar se Egli është bërë xheloze gjatë xhirimeve të klipit “Diablo” dhe shkak ka qenë një modele bukuroshe, me të cilën ai do të kërcejë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jemi zënë shumë gjatë xhirimeve të klipit të ri “Diablo” i cili pritet të dalë këtë javë. Kisha një modele, ishte shumë e bukur dhe protagonistja e klipit. Me të kisha një kërcim dhe Eglit i iku truri që nuk e prekja. I thashë: “Po thuaj mi gocë se e prek unë gjithë ditën”…pastaj u pendua se në dublën e radhës me tha qetësohu pak, mos e prek aq shumë”, rrëfeu Olsi.

Aktori i humorit tha se për momentin nuk bashkëjetojnë por me realizmin e projekteve që kanë do mund ta ndërmarrin këtë hap.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment