Showbiz

Egla tha që nuk është baba normal, reagon princi i Libofshës: Më nervozon

Ka reaguar princi i Libofshës, pas deklaratës së Egla Harxhës, që e etiketoi atë si një baba anormal!
Featured image of article: Egla tha që nuk është baba normal, reagon princi i Libofshës: Më nervozon Ish-miss Shqipëria, Egla Harxhi dhe i vetëquajturi Princi i Libofshës, Alexandare.

TIRANË- Ish-miss Shqipëria, Egla Harxhi para pak kohësh dha lajmin se jetonte e ndarë nga bashkëshorti i saj, Alexandre dhe theksoi se ai nuk ka qenë i pranishëm në asnjë moment të rëndësishëm të jetës së saj, duke e quajtur një baba anormal.

Megjithatë fill pas kësaj deklarate, ka reaguar Princi i Libofshës. Në një intervistë për ‘Panorama Plus’ Alexandre ka thënë se ishte Egla ajo që nuk mbajti premtimet e saj, dhe nuk ndoqi rregullat e vendosura.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kjo ka qenë një nga sfidat e Eglës, pasi lëvizja më e vogël në shtëpi më nervozon. E dua çdo gjë në vendin e vet, dua rregullin dhe pastërtinë. Egla e ka pranuar me bindje të plotë këtë gjë, pasi më ka thënë gjithmonë që ky rregull e frymëzon për t’u përmirësuar dhe për t;u mësuar me një disiplinë. E pranoj që nuk duhet të jetë aspak e lehtë për Eglën të jetojë së bashku me mua, pasi jeta ime është e ndërtuar e tillë, ku jam gjithë kohën në udhëtime biznesi, por asnjëherë nuk e kam detyruar për asgjë.”-ka rrëfyer Alexandare.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment