Aktualitet

Efektivja i përthyen dorën ish-deputetes, Florida Kërpaçi kalon gardhin, niset me vrap tek Bashkia. Ndalohet dhe i kthehet policisë: Pse prek me dorë mi?

Kërpaçi ka tentuar që të lirohen por efektivja e policisë i ka përthyer dorën nga pas, ndërkohë që ajo ka tentuar që të lirohet duke u përplasur me të. 
Featured image of article: Efektivja i përthyen dorën ish-deputetes, Florida Kërpaçi kalon gardhin, niset me vrap tek Bashkia. Ndalohet dhe i kthehet policisë: Pse prek me dorë mi?

TIRANË– Shoqërohet me dhunë ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi. Ish-deputetja është kapur nga një efektive femër sapo ka kaluar gardhin për të shkuar tek Bashkia. 

Kërpaçi ka tentuar që të lirohen por efektivja e policisë i ka përthyer dorën nga pas, ndërkohë që ajo ka tentuar që të lirohet duke u përplasur me të. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mos prek me dorë mi. Kjo është toka ime, ky është vendi im. Pse prek me dorë njëherë?,”-i drejtohet ajo efektives. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment