Aktualitet

Efektivi që rrezikon të humbasë shikimin është vetëm 36 vjeç! Mjekja: Ka pësuar çarje të korneas të syrit me xham, është goxha e thellë….po bëjmë çdo përpjekje

Mjekja nga QSUT-ja në emisionin “Open” deklaroi se efektivi është 36 vjeç dhe ka pësuar çarje të korneas të syrit.
Featured image of article: Efektivi që rrezikon të humbasë shikimin është vetëm 36 vjeç! Mjekja: Ka pësuar çarje të korneas të syrit me xham, është goxha e thellë….po bëjmë çdo përpjekje

TIRANË– Një nga efektivët e Rendit që u plagos gjatë protestës së sotme rrezikon të humbasë shikImin. Mjekja nga QSUT-ja në emisionin “Open” deklaroi se efektivi është 36 vjeç dhe ka pësuar çarje të korneas të syrit.

Polici po i nënshtrohet edhe një operacioni, ndërsa mjekja shtoi se po bëhet çdo përpjekje që ai të rifitojë shikimin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Siç është një traumë, nuk është një tjetër, ka marrë një çarje me xham në një nga sytë, goxha e thellë. Ka pësuar çarje të korneas të syrit, po i nënshtrohet një operacioni,”- tha mjekja ndër të tjera.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment