Showbiz

“Edukohu!”, Lori Hoxha i përvishet ndjekësit që e etiketon ‘të ekzagjeruar’: Njerëz si ti janë arsyeja që… (FOTO)

Lori Hoxha ka replikuar me një ndjekës që I thotë se e duket e ekzagjeruar e gjithë situate e saj mentale dhe problemet me ankthin.
Featured image of article: “Edukohu!”, Lori Hoxha i përvishet ndjekësit që e etiketon ‘të ekzagjeruar’: Njerëz si ti janë arsyeja që… (FOTO) Trashgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha.

TIRANË– Lori Hoxha përmes disa postimeve në rrjete sociale, ka ardhur më pranë ndjekësve duke dhënë një ndihmë për personat që vuajnë me akthin, njësoj si ajo. Trashëgimtarja e Top Medias ka sqaruar me detaje episode kur ajo është ndjerë vërtetë keq, dhe i është dashur ndihmë.

Por, nëse shumica e kanë mbështetur dhe i janë bashkuar ‘hallit’ të saj, ka edhe nga ata që e quajnë ‘të ekzagjeruar’.

“A nuk mendon që po e ekzagjeron paksa?”- i shkruan një ndjekës Lorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“JO, NUK e MENDOJ FARE. Në fakt, mendoj që nuk duhet të gjykosh një situatë 1që nuk ke kaluar dhe mendoj po ashtu që njerëzit si ti e mendime të tilla janë arsyeja pse njerëzit në shoqërinë tonë mbyllen në vetvete dhe nuk ndihen të lirshëm të flasin për të tilla problem e si rrjedhojë i vuajnë më rëndë e më gjatë. Sepse nëse nuk del në analiza dhe nëse nuk e sheh doktori në eko, nuk ekziston apo jo? Edukohu!”-i është përgjigjur Lori Hoxha.

Postimi i Lori Hoxhës.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment