Showbiz

Eduart Grishaj tregon pse është dashuruar me Arbana Osmanin: E kam shumë sinqerisht!

Ndërkohë që Eduarti ndodhet në Paris për punë, Arbana poston foto ushqimesh duke bërë që ky i fundit të mos e fshehë dot nepsin.
Featured image of article: Eduart Grishaj tregon pse është dashuruar me Arbana Osmanin: E kam shumë sinqerisht! Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani

TIRANË– Regjisori Eduart Grishaj ka treguar hapur se cila është virtyti i Arbana Osmanit që e bëri që të dashurohej me të. 

Ndërkohë që Eduarti ndodhet në Paris për punë, Arbana poston foto ushqimesh duke bërë që ky i fundit të mos e fshehë dot nepsin.

Komentet e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt

‘Boo ç’më bërë apo nuk jam dhe në një vend që më hahet aq shumë,’ – ishte komenti i Eduartit në një prej fotove të moderatores. 

Përgjigja e Arbanës: Nuk ankohet njëriu për të ngrënë në Paris. Por sërish Eduarti nuk ia ka përtuar duke komentuar sërsh. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Jo në Paris por në asnjë vend të botës nuk ka ushqime që guatan ti. Dhe e kam shumë sinqerisht këtë,“-tha ai.

Moderatorja po përgatitet të hedh në treg së shpejti librin e saj të dytë “Receta për 5 minuta”, fotot e të cilave po realizohen nga Eduarti.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment