Showbiz

Eduart Grishaj i bën kamera të fshehtë Arbanës, moderatorja nuk e kursen veten, ia nxjerr inatin para të gjithëve: Ku do flesh sonte pash zotin?

Kur situata i doli nga kontrolli Arbanës, dy aktorët i tregojnë se ishte një kmera e fshehtë dhe i japin dorën moderatores.
Përditësuar:

TIRANE– Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ u përgatit një kamera e fshehtë për moderatoren Arbana Osmani.

Kjo ide u dha nga Eduart Grishaj, regjizor i emisionit njëkohësisht dhe partneri në jetë i Arbanës. Stafi u kujdes që moderatorja të mos kuptoonte asgjë, dhe të mos dallonte se të ftuarit ishin aktorë dhe duhej që të ziheshin në studio për çështje parash.

Kur situata i doli nga kontrolli Arbanës, dy aktorët i tregojnë se ishte një kamera e fshehtë duke i dhënë më pas dorën moderatores.

Ndërkohë Arbana, gjithë siklet duke buzëqeshur shton: ‘Eduart, ku do flesh sonte pash zotin?’

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në divan‘- ia kthen njëri nga aktorët.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme, u zbulua dhe gjinia e foshnjës së Arbanës. Nëpërmjet dhuratave që ka marrë nga stafi i “Dua të të bëj të lumtur ” u dallua se çifti do të bëhen  prindër të një djali.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment