Politike

“Edi Rama ka maru”, demokratët në festë në oborrin e selisë blu, atmosferë e zjarrtë

Kjo është thirrja që dëgjohet kudo në PD.
Përditësuar:

TIRANË– Momente të zjarrta vijnë nga selia blu edhe pse nisja e numërimit nuk ka filluar. Qindra simpatizantë të Partisë Demokratike pas publikimit të Exit poll-eve që nxjerrin PD-në shumë pranë fitores janë mbledhur në oborrin e PD për të festuar. “Edi Rama ka mbaru, ka maru”, kjo është thirrja që dëgjohet kudo në PD.


Lajmi kryesor: Mbyllet votimi! Nisin dhe mblidhen kutitë, Shqipëria gati për numërim, kush do qeverisë 4 vitet e ardhshme

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g/dosja.al)

Shto Koment