Politike

“Edi 3”/ Rama fitoi zgjedhjet, skuadra e zemrës s’e lë pa gjë. Kryeministri s’rri pa thumbuar Bashën: Interista, silluni mirë me humbësit, merrni shembull nga unë!

Drejtuesit e “Zonjës së vjetër” i kanë bërë një dhuratë kreut të qeverisë shqiptare, i cili ka shfrytëzuar momentin edhe për të thumbuar kundërshtarin e tij politik, Lulzim Basha.
Featured image of article: “Edi 3”/ Rama fitoi zgjedhjet, skuadra e zemrës s’e lë pa gjë. Kryeministri s’rri pa thumbuar Bashën: Interista, silluni mirë me humbësit, merrni shembull nga unë! Lulzim Basha dhe Edi Rama

TIRANË- Klubi i Juventuesi i ka bërë një dhuratë të veçantë kryeministrit Edi Rama me fitoren e mandatit të tretë në zgjedhjet e 25 prillit.

Drejtuesit e “Zonjës së vjetër” i kanë bërë një dhuratë kreut të qeverisë shqiptare, i cili ka shfrytëzuar momentin edhe për të thumbuar kundërshtarin e tij politik, Lulzim Basha.

“Ja edhe urimi nga Juvja për Mandatin e Tretë. *ju interistat silluni mirë se jeni kampionë tani, merrni shembull nga unë, kini respekt për të mundurit”,-shkruan Rama në postimin e tij.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)


(K.M/dosja.al)

Shto Koment