Politike

“#Edheunë”, Mark Marku i bashkohet nismës: Dënomëni dhe mua, i dënoni të gjithë

Nëj një reagim të tijin Marku shprehet se ësthë gati që të dënohet pasi ai do të bllokojë votimet të dielën.
Featured image of article: “#Edheunë”, Mark Marku i bashkohet nismës: Dënomëni dhe mua, i dënoni të gjithë
Përditësuar:

TIRANË- Pedagogu dhe analisti i është bashkuar nismës #Edheunë që është kundër zgjedhjeve në 30 qershor.

Nëj një reagim të tijin Marku shprehet se ësthë gati që të dënohet pasi ai do të bllokojë votimet të dielën.

Denomeni dhe mua. Denojeni te gjithe. Qytetaret ne burg. Kriminelet jashte”, shprehet Marku.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nisma “Edhe unë do pengoj zgjedhjet”, vjen pas deklaratës së Bujar Kapexhiut, i cili bëri me dije pak ditë më parë se do të pengojë zgjedhjet, pavarësisht se rrezikon të ngelet brenda vendit. Nismës deri më tani i janë bashkuar disa personazhe të njohur të ekranit dhe politikës.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment