Showbiz

“Edhe femrën ta marr”, Dajana Shabani bën postimin intrigues, i kthehet ndjekësja: Me gjoksin dërrasë s’merr asnjë (VIDEO)

Dajana Shabani me një postim provokues ka nxitur replika me një ndjekës që i nxjerr në pah gjoksin e vogël.
Featured image of article: “Edhe femrën ta marr”, Dajana Shabani bën postimin intrigues, i kthehet ndjekësja: Me gjoksin dërrasë s’merr asnjë (VIDEO) Moderatorja, Dajana Shabani.

TIRANË– Moderatorja Dajana Shabani pushimet e verës I kaloi në Sardegna, Itali ku ndau foto dhe video nga vendi i bukur. Bashkë me Kamer Malokun ata pushuan sëbashku, por nuk bënë asnjë postim sëbashku.

Por, me një video provokuese, veshur me rrobebanjo brenda në det dhe flokët e lagura, Dajana Shabani ka bërë postimin me mbishkrimin intrigues: “Edhe femrën ta marr, e kom fanse”.

Komentet në postimin e Dajana Shabanit.

Aq është dashur që një ndjekëse të mos ja përtojë moderatores duke i shkruar: “Po bëre gjoksin me mer po kshu dërras s’mer asnjë”.

Dajana Shabani menjëherë i ka kthyer përgjigje duke i mbyllur gojën ndjekësit: “As nuk të kisha në listë me të marr … drras unë”.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe femren ta marr,e kom fanse 😜😂

A post shared by Dajana Shabani (@dajana_shabani) on


(R.L/Dosja.al)

 

 

Shto Koment