Showbiz

“Edhe 100 baba”, Xhensila Myrtezaj i bën surprizën e bukur në mesnatë Besit, këngëtarja zbulon edhe moshën aktorit (FOTO)

Ditën e sotme Besi ka ditëlindjen dhe nuk ka munguar surpriza nga ana Xhensilës e cila e ka uruar me një tortë të bukur teksa mbi të ajo ka shkruar: Edhe 100 baba.
Featured image of article: “Edhe 100 baba”, Xhensila Myrtezaj i bën surprizën e bukur në mesnatë Besit, këngëtarja zbulon edhe moshën aktorit (FOTO) Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

TIRANË- Aktori i humorit, Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj formojnë një ndër çiftet më simpatik të showbizzit shqiptar.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Ajka, e cila verën e këtij viti mbushi 1 vjeç.

Ndërsa ditën e sotme Besi ka ditëlindjen dhe nuk ka munguar surpriza nga ana Xhensilës e cila e ka uruar me një tortë të bukur teksa mbi të ajo ka shkruar:  Edhe 100 baba.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Është ndryshe këtë vit urimi për Besin pasi sëbashku  me to feston edhe Ajka.

Sigurisht që torta është personalizuar për aktorin me detaje nga filmi më i ri i tij, “Falco”, ndërsa me qirinjtë Xhensila zbulon edhe moshën e Besit, ai sot  feston  34-vjetorin e lindjes.

A.C/Dosja.al

Shto Koment