Showbiz

Ed Sheeran bëhet baba për herë të parë! Vjen në jetë vajza e këngëtarit, zbulohet emri i vogëlushes

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Ed në Instagram aty ku ka zbuluar dhe emrin e vajzës.
Featured image of article: Ed Sheeran bëhet baba për herë të parë! Vjen në jetë vajza e këngëtarit, zbulohet emri i vogëlushes

SHBA- Këngëtari i njohur Ed Sheeran është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Ed në Instagram aty ku ka zbuluar dhe emrin e vajzës.

Ai shprehet se ndihet në qiellin e shtatë tani që është bërë baba, ndërsa u kërkon mediave të respektojnë privatësinë e tyre.

Përshëndetje! Një mesazh i shpejtë nga unë pasi kam disa lajme personale që doja të ndaja me ju. Javën e kaluar, me ndihmën e një ekipi të mrekullueshëm të lindjes, Cherry lindi vajzën tonë të bukur dhe të shëndetshme, Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Ne jemi plotësisht të dashuruar me të. Nëna dhe foshnja janë mirë dhe ne jemi në qiellin e shtatë. Shpresojmë që në këtë kohë të mund ta respektoni privatësinë tonë. Shumë dashuri dhe do të shihemi kur të vijë koha që të kthehem, Ed x,” shkruan këngëtari.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on


Ed është prej shumë vitesh në një marrëdhënie me Cherry Seaborn dhe vendosën që të kenë dhe frytin e tyre të dashurisë për ta kompletuar familjen e tyre.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment