Showbiz

E zhveshur me robdeshan, Zaimina publikon foton me shiringë në këmbë, si i bën injeksionet (Foto)

Këngëtarja shqiptare ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj mënyrën se si kujdeset për veten.
Featured image of article: E zhveshur me robdeshan, Zaimina publikon foton me shiringë në këmbë, si i bën injeksionet (Foto) Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari ka publikuar një foto në rrjetet sociale. Këngëtarja shihet veshur vetëm me robdeshan, e shtrirë në krevatin e një klinike ku mesa duket trajton trupin e saj.

Ajo që vëmë re është se Zaimina ka një shiringë në këmbë, të cilën ja ka injektuar estetistja. Në këtë mënyrë ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale mënyrën se si kujdeset për veten e saj.

Terapi per trupin. Kjo terapi ofron eliminim te dhjamit dhe gjithashtu zhduk celulitin! 
Produkte cilesore dhe rezultate maksimale💜,”– shkruan këngëtarja Vasjari krahas saj.

Foto e publikuar nga Zaimina Vasjari

(f.m/dosja.al)

Shto Koment