Showbiz

E veshur në të bardha dhe pa të brendshme, Arbenita zbulon vendin intim (FOTO)

E krahas fotos seksi e mjaf provokuese ajo shkruan: E pashqetësuar.
Featured image of article: E veshur në të bardha dhe pa të brendshme, Arbenita zbulon vendin intim (FOTO) Arbenita Ismajli

TIRANË- Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është vazhdimisht shumë aktive në rrjetet sociale nga edhe ku poston foto dhe video nga jeta e saj private dhe profesionale.

Ajo është në një lidhje me reperin e njohur, Fero ku këtë e ka  treguar përmes postimeve  që publikojnë në rrjetet sociale.

Së fundnmi Arbenita ka publikuar një foto shumë të nxehtë e provokuese ku shfaqet në ambientet e banjos dhe me një veshje të bardhë nuk i ka lënë  shumë vend imagjinatës pasi duket që nuk ka veshur fare të brendshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E krahas fotos seksi e mjaf provokuese ajo shkruan: E pashqetësuar.

A.C/Dosja.al

Shto Koment