Showbiz

E veshur me te kuqe dhe teper sensuale, Kejvina Kthjella “tërbon” Ronela Hajatin, këngëtarja ja lyp publikisht: Ma jep… 

Në foto shihet ish-velina e cila pozon e ulur në një tavoline dhe e veshur me të brendshme.   
Featured image of article: E veshur me te kuqe dhe teper sensuale, Kejvina Kthjella “tërbon” Ronela Hajatin, këngëtarja ja lyp publikisht: Ma jep…  Ronela Hajati dhe Kejvina Kthella

TIRANË- Kejvina Kthella, ish-velina e njohur ka postuar sot foto tepër sensuale të saj në Instagram që ka bërë edhe vajzat të marrosen pas trupit të saj. Në foto shihet ish-velina e cila pozon e ulur në një tavoline dhe e veshur me të brendshme.

Në foton e postuar në Instagram ka komentuar këngëtarja Ronela Hajati e cila nuk e ka përmbajtur dot veten dhe i ka kërkuar ish-velinës që t’i jap trupin me qira për një javë.

“Ma jep këtë trupin nja një javë me qera, sa të mbyll ca halle 😂😍”– komentoi Ronela Hajati.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella)

(I.A/dosja.al)

Shto Koment