Politike

E veshur me blu, Spiropali poston foto me të deleguarën e SHBA-ve: Pavarësia e Amerikës është festë edhe e Shqipërisë

Ministrja Elisa Spiropali ka shpërndarë një foto me të ngarkuarën me Punë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Leyla Moses-Ones.
Featured image of article: E veshur me blu, Spiropali poston foto me të deleguarën e SHBA-ve: Pavarësia e Amerikës është festë edhe e Shqipërisë Leyla Moses-Ones dhe Elisa Spiropali

TIRANË– Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin, Elisa Spiropali ka marrë pjesë në festën e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë.

Spiropali ka shpërndarë një foto me të ngarkuarën me Punë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Leyla Moses-Ones.

“Me të Ngarkuarën me Punë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Leyla Moses-Ones, në festën e Amerikës dhe amerikanëve që është festë edhe e Shqipërisë dhe shqiptarëve”,- ka shkruar Spiropali.

Postimi i plotë:

Ndërkohë presidenti Ilir Meta dhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi janë fotografuar pranë njëri-tjetrit në ambientet e rezidencës amerikane në Tiranë, ku po kremtohet festa e pavarësisë së SHBA-ve. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment