Politike

E veshur me Adidas, e reja qëllon me armë në ajër, s’përmbahet për PD-në: Nisëm festën e fitores

VIDEO
JOQ ka publikuar videon e një vajze të re në Durrës, që ka nisur festën dhe qëllon me armë zjarri në ajër.
Featured image of article: E veshur me Adidas, e reja qëllon me armë në ajër, s’përmbahet për PD-në: Nisëm festën e fitores Pamje nga videoja

DURRËS– Mbështetësit e Partisë Demokratike kanë nisur festën e fitores pas mbylljes së procesit të votimit më 25 prill. JOQ ka publikuar videon e një vajze të re në Durrës, që ka nisur festën dhe qëllon me armë zjarri në ajër.

“Vajzat e Durrësit nisin festën e fitores,“-shkruhet krahas videos.

VIDEOJA E PLOTË: 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment