Virale

E turpshme! Po raportonte live, 20-vjeçari kap për mesi gazetaren dhe shan para kamerave

Siç shihet edhe në video reporterja e WGN-TV Gaynor Hall po prezantonte motin të shtunën në mbrëmje, ndërkohë që i riu i quajtur Eric Farina, ka dalë përpara kamerave ku ka kapur për mesi gazetaren dh ka nisur të shaj.
Featured image of article: E turpshme! Po raportonte live, 20-vjeçari kap për mesi gazetaren dhe shan para kamerave Eric Farina,

SHBA-Një 20-vjeçar është arrestuar në në shtetin e Ilinois-it në SHBA teksa ai ka bërë një veprim të turpshëm gjatë  momentit që ajo po transmetonte live.

Siç shihet edhe në video reporterja e WGN-TV Gaynor Hall, po prezantonte motin të shtunën në mbrëmje, ndërkohë që i riu i quajtur Eric Farina, ka dalë përpara kamerave ku ka kapur për mesi gazetaren dh ka nisur të shaj. Më pas bëhet me dije se i riu   është arrestuar për sjellje jo normale.

 “Farina kapi reporteren për shpatullash dhe tha diçka të çuditshme dhe shqetësuese”, tha një polic.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bëhet me dije se tashmë ai ëhstë liruar pasi në këmbim ka dhënë 2500$, por jo vetëm kaq për këtë ka reaguar edhe gazetarja ku I ëhstë drejtuar personalisht duke i thënë se ai e kishte trembur dhe kjo ngjarje nuk aspak për të qeshur.

(A.K.dosja.al)

Shto Koment