Showbiz

E tradhtoi sërish/ Cardi B kërkon divorcin nga bashkëshorti i saj pas 3 vitesh martesë

Në kërkesën për divorc, këngëtarja kërkon kujdestarinë e plotë për vajzën e tyre. Zërat për këtë ndarje qarkullojnë pasi dyshohet se Offset e ka tradhtuar sërish bashkëshorten e tij.
Featured image of article: E tradhtoi sërish/ Cardi B kërkon divorcin nga bashkëshorti i saj pas 3 vitesh martesë Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset

SHBA-Këngëtarja me famë botërore, Cardi B, ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, reperi Offset.

Siç shkruajnë mediat e huaja ajo ka dërguar dokumentat në gjykatën e Georgia-s. Dyshja u martua në fshehtësi në vitin 2017 dhe kanë një vajzë së bashku të quajtur Kulture.

Në kërkesën për divorc, këngëtarja kërkon kujdestarinë e plotë për vajzën e tyre. Zërat për këtë ndarje qarkullojnë pasi dyshohet se Offset e ka tradhtuar sërish bashkëshorten e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Pagesix

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment