Sport

E tradhtoi që në fillim të lidhjes, nëna e Neymar-it i jep një mundësi të dytë të dashurit 22-vjeçar

I dashuri i saj ka patur marrëdhënie me kuzhinierin e sulmuesit, por... e shkuar, e harruar
Featured image of article: E tradhtoi që në fillim të lidhjes, nëna e Neymar-it i jep një mundësi të dytë të dashurit 22-vjeçar

Befasitë në familjen Neymar nuk kanë të sosur. Kapitulli i ri në romancën e nënës së sulmuesit brazilian, Nadine Gonçalves, me të riun Tiago Ramos, ngjan si telenovelë.

Pavarësisht tradhtisë së djalit 22-vjeçar, ajo ka vendosur të bashkohet me të dhe t’i japë një mundësi. I dashuri i saj ka patur marrëdhënie me kuzhinierin e sulmuesit, por… e shkuar, e harruar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nadine Gonçalves ka zgjedhur që Tiago të jetë sërish i dashuri i saj dhe ky lajm ka marrë dhenë në Brazil. Ka qenë vetë ai, i cili ka ndarë një foto në rrjetet e tij sociale nga një vend shumë afër shtëpisë së nënës së Neymar-it.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment