Bota

E TMERRSHME/ Shërbëtori përdhunon nënën, mbyt djalin dhe vret dy gjyshërit

Mirror shkruan se shërbëtori i familjes Malakhov ka përdhunuar të zonjën e shtepisë dhe më pas e ka therur atë, pasi ka mbytur djalin e saj, ka vrarë nënën dhe vjerrin e saj.  
Featured image of article: E TMERRSHME/ Shërbëtori përdhunon nënën, mbyt djalin dhe vret dy gjyshërit Elena dhe djali i saj Mikhail

RUSI- Një masakër familjare ka ndodhur ditën e sotme në Rusi. Mirror shkruan se shërbëtori i familjes Malakhov, Sharofiddin Amirov ka përdhunuar të zonjën e shtepisë dhe më pas e ka therur atë, pasi ka mbytur djalin e saj, ka vrarë nënën dhe vjerrin e saj.

Gjatë ngjarjes së ndodhur kryefamiljari Sergey Malakhov, ndodhej në një udhëtim punë, pasi ishte shefi ekzekutiv i një rrjeti hekurudhor. Nga familja Malakhov sulmit i mbijetoi vetëm vajza e Sergey dhe Elenës, 13-vjeçarja Maria.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngjarja mendohet se ka ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje të pagës së shërbëtorit me punëdhënësit e tij.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment