Aktualitet

“E solla në spital se iu mor frymë”/Gruaja ngre alarmin: Djali nuk ka Covid, vuan nga astma, nuk e di pse e shtruan tek Infektivi

VIDEO
Në një intervistë për Fax News gruaja ndër të tjera ëhstë shprehur se nuk ka marrë asnjë informacion për gjendjen e djalit të saj, duke treguar se ai vuante vetëm nga nga astma dhe nuk kishte probleme të tjera shëndetësore. 
Featured image of article: “E solla në spital se iu mor frymë”/Gruaja ngre alarmin: Djali nuk ka Covid, vuan nga astma, nuk e di pse e shtruan tek Infektivi Gruaja tek infektivi

TIRANË- Një grua e cila ka shtruar djalin e saj në spitalin Infektiv në Tiranë, thotë se i biri ka rezultuar negativ në testin për Covid 19, por megjithatë nuk e kanë e lejuarq ë të ik në shtëpi.

Në një intervistë për Fax News gruaja ndër të tjera ëhstë shprehur se nuk ka marrë asnjë informacion për gjendjen e djalit të saj, duke treguar se ai vuante vetëm nga nga astma dhe nuk kishte probleme të tjera shëndetësore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mbrëmë e kam sjellë djalin duke vdekur iu mor fryma. I ka bërë testimet djali, nuk ka virus, e ka bërë ai që ka dalë pa virus. Djalin e solla tu vdek mbrëmë, e shtruan këtu edhe pse nuk ka Covid. Ai ka vuajtur dhe më parë nga astma, e ka mëlçinë copë copë. Se di pse e shtruan këtu”, -shprehet gruaja.

(A.K.dosja.al)

Shto Koment