Aktualitet

E shtunë 5 dhjetor! Njihuni me titujt kryesorë të portaleve, raportimi kryesor i ditës, vrasja e policit në Lezhë

Dosja.al raportoi që prej orës 07:00 e mëngjesit ekskluzivisht ekzekutimin e Xhulio Prelës përfshirë këtu edhe pistat kryesore të hetimit dhe identifikimin e autorëve
Featured image of article: E shtunë 5 dhjetor! Njihuni me titujt kryesorë të portaleve, raportimi kryesor i ditës, vrasja e policit në Lezhë Dosja

TIRANË- E shtuna e sotme ka sjellë një ngjarje të rëndë në Lezhë që ka gjetur pasqyrimin kryesor edhe në mediat online këtë 5 dhjetor. Dosja.al raportoi që prej orësh 07:00 e mëngjesit ekskluzivisht ekzekutimin e Xhulio Prelës përfshirë këtu edhe pistat kryesore të hetimit dhe identifikimin e autorëve. Ndërkohë që tashmë të gjitha mediat online kanë si lajm kryesor këtë ngjarje, por edhe disa zhvillime të tjera nga vendi. 

Për më shumë ndiqni fotogalerinë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g/dosja.al)

Shto Koment