Showbiz

E shtrirë në tokë dhe me bikini, Enca një ‘kanditate’ e denjë: Votat tuaja do j’ua shpërblej (FOTO)

Enca Haxhia ka postuar një foto ditën e djeshme, si për të konkurruar ditën e zgjedhjeve, duke ‘tërbuar’ të gjithë ndjekësit.
Featured image of article: E shtrirë në tokë dhe me bikini, Enca një ‘kanditate’ e denjë: Votat tuaja do j’ua shpërblej (FOTO) Këngëtarja, Enca Haxhia.

TIRANË– Enca Haxhia ka zgjedhur të vijë ndryshe në 30 qershor. E veshur me bikini ngjyrë pink ajo ka postuar poza seksi duke nxjerrë në pah format e saj të kolme.

Postimi i Encës në Instagram.

Por, më interesant ishte mbishkrimi që kishte zgjedhur për të shoqëruar foton e saj seksi.

“Faleminderit shumë të gjithëve për votat tuaja, një ditë do jua shpërblej,”- shkruan Enca Haxhia në foton e saj të postuar në Instagram duke sjellë një ‘lumë’ komentesh nga ndjekësit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Enca haxhisë në Instagram.

 

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment