Showbiz

E shtrirë në shtrat me gjoksin zbuluar, Beatrix Ramosaj nuk i lë shumë vend imagjinatës, ‘çmend’ rrjetin(FOTO)

Beatrix Ramosaj ka publikuar së fundmi disa foto teje të nxehta nga Instagrami i saj teksa shfaqet e shtirë në shtrat.
Featured image of article: E shtrirë në shtrat me gjoksin zbuluar, Beatrix Ramosaj nuk i lë shumë vend imagjinatës, ‘çmend’ rrjetin(FOTO)

TIRANË- Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është një prej kë këngëtareve  më të sukseshme të estradës shqiptare. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndyshme nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në llogarinë e saj  të Instagramit ku shfaqet  e shtrirë mbi krevat  dhe para pasqyrës me poza shumë seksi.

Këngërtarja shfaqet e  veshur me një fustan të zi që i nxjerr në pah shalët dhe dekoltenë, duke bërë kështu  që të marrë shumë komente dhe pëlqime në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me këto foto Beatrix nuk i ka lënë edhe shumë vend imagjinatës, pasi shfaqet teje sensuale në  këto foto publikuar sëfundmi.

A.C/Dosja.al

Shto Koment