Showbiz

E shtrirë me këmbët gjysmë ngritur, Arbana zbulon kush ja bën fotot seksi në natyrë

Moderatorja e ka kudo me vete fotografin e saj.
Featured image of article: E shtrirë me këmbët gjysmë ngritur, Arbana zbulon kush ja bën fotot seksi në natyrë Foto e publikuar nga Arbana Osmani

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar së fundmi një foto mjaft joshëse. Ajo shihet e shtrirë në një ambjent të hapur në natyrë teksa vihet re se ka veshur një minifund dhe këmbët i ka gjysmë të ngritura.

Një pozicion mjaft joshës ky, duke qenë se Arbanën jemi mësuar ta shohim mjaft serioze në përditshmëri. Përpos kësaj, modëratorja ka zbuluar edhe se kush ja bën këto fotot seksi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Foto nga Joni”, shkruan ajo krahas fotos, duke lënë të kuptohet që është pikërisht i biri që e fotografon.

Foto e publikuar nga Arbana Osmani

(f.m/dosja.al)

Shto Koment