Bota

E rrallë! Nëna zbret nga treni dhe harron fëmijën brenda, ja çfarë ndodhi

Më pas nëna pasi e ka dalluar se nuk e ka fëmijën me vete ka kërkuar ndihmë dhepër fat të mirë autoritetet kanë rënë menjeherë në kontakte me personat që e kishin marrë fëmijën ku dhe me pas e kanë kthyer vogëlëshin pranë nënës së tij. 
Featured image of article: E rrallë! Nëna zbret nga treni dhe harron fëmijën brenda, ja çfarë ndodhi

LONDËR– Një ngjarje e rrallë dhe e pazakontë ka ndodhur në Londër. Sipas mediave të huaja  jë grua ka zbritur nga treni dhe ka lënë fëmijën brenda tij. Mediat kanë thënë se më pas, i vogli ëhstë marrë nga stafi i trenit deri tek ndalesa e radhës.

Më pas nëna pasi e ka dalluar se nuk e ka fëmijën me vete ka kërkuar ndihmë dhepër fat të mirë autoritetet kanë rënë menjeherë në kontakte me personat që e kishin marrë fëmijën ku dhe me pas e kanë kthyer vogëlëshin pranë nënës së tij.

Shumë njerëz e kanë komentuar këtë ngjarje duke treguar histori të ngjashme me persona të tjerë, të cilët kishin harruar fëmijët e tyre në tren.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi:metro

(A.K.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment